Rekordní 1.kolo nového ročníku soutěže!

Soutěž Basket do škol vkročila do třetího ročníku a hned první kolo přineslo rekord v počtu přihlášených škol. Výsledky prvního kola zaslalo celkem 43 základních škol z celé ČR! Rekord z loňského roku (38) je překonán a my doufáme, že počet škol bude dále narůstat.

V kategorii I. jsme zaznamenali účast 31 základních škol, z nichž nejlepších výsledků dosáhly děti ze ZŠ Plánická (Klatovy), druhá v pořadí skončila opět klatovská- ZŠ Čapkova, třetí místo obsadila ZŠ B.Němcové (Opava). V soutěži jednotlivců nejvyšších příček dosáhli: Adam Hošek, Matěj Koudelka, Matěj Vylít (ZŠ Plánická), Stáňa Jáchymová (ZŠ Čapkova), Lukáš Pavelek (ZŠ B.Němcové), Eliáš Kubový, Tomáš Batěk, David Haniger, Filip Ajchinger (všichni ZŠ Plánická) a Honza Kortán (ZŠ Čapkova).  

V druhé kategorii připisujeme první místo a deset bodů opavské ZŠ Vrchní, druhou příčku obsadila ZŠ Gutha-Jarkovského z Prahy a třetí v pořadí skončila základní škola Tábor.
Nejlepší desítka v soutěži jednotlivců čítá tato jména: Jakub Láznička (ZŠ Slavkov), Samuel Kordiak (ZŠ Gutha-Jarkovského), Martin Špilháček (ZŠ Slavkov), Vojta Fuksík a Dan Gebauer (ZŠ Vrchní), Petra Pajkrtová a Viktoriya Voloshina (ZŠ Gutha-Jarkovského), Adam Štiak (ZŠ gen.Píky), Jiří Dmejchal (ZŠ Tábor) a Matěj Malchárek (ZŠ Slavkov).

Všechny výsledky (umístění škol i jednotlivců) naleznete v sekcích Výsledky (I. nebo II. kategorie), přehled nejúspěšnějších jednotlivců i škol je uveden v naší Síni slávy.

A ještě jedno číslo na závěr- do prvního kola třetího ročníku soutěže Basket do škol se v součtu obou kategorií zapojilo celkem 1458 dětí!

Všem zúčastněným soutěžícím děkujeme za jejich předvedené výkony, těm nejlepším blahopřejeme a zasloužené ceny zasíláme!